Якщо ваш вантаж не занадто об’ємний, щоб повністю зайняти вантажний автомобіль, в транспортній компанії вам можуть запропонувати вантажні перевезення у Києві вашої продукції або товару в складі збірної партії. Останнім часом такі перевезення стають дедалі популярнішими.

Збірний або попутний вантаж: особливості

Ваш вантаж в складі попутного слід в загальній партії в потрібному напрямку. Такі види вантажоперевезень з Києва постійно відбуваються за різними маршрутами в країни ближнього і далекого зарубіжжя. Власнику вантажу вигідно оплатити доставку вантажу в одному напрямку до місця призначення в збірній партії. У зворотному напрямку автомобіль буде завантажений новим замовленням.

Послуги попутної вантажного перевезення з Києва популярні серед клієнтів з невеликими партіями товарів. Розрахунок доставки проводиться з урахуванням відстані, ваги вантажу, особливостей маршруту.

Збірний вантаж: переваги

  1. Можливість доставки мінімальної партії товару.
  2.  Оплата виключно за власну частину вантажу, мінімальні транспортні витрати.
  3.  Оперативна доставка вантажу.
  4.  Гарантія доставки і збереження вантажу покладається на транспортну компанію.
  5.  Продумана логістика відправки: попутний автомобіль подається точно в зазначений час для довантаженого товару.

Збірний вантаж: мінуси

Складнощі при попутних вантажоперевезеннях з Києва можуть торкнутися і замовника, і перевізника.

  •  Транспортна компанія бере на себе зобов’язання оптимального розміщення різних видів і типів вантажів в салоні однієї машини.
  •  Необхідність приймати в збірну комплектацію складні види вантажів (сипучі, габаритні).
  •  Складнощі при підготовці і перевірці супровідних документів, пломбування, комплектації, правильного маркування, збереження вантажу.

Тому, з огляду на специфіку вашого вантажу, виважено підходите до вибору транспортної компанії з достатнім досвідом комплектації попутних вантажів, надійними страховими гарантіями. Компанія Давай Переедем, наприклад, пропонує великий автопарк автомобілів на будь-які види вантажних перевезень в Києві і по Україні. У неї вантаж страхується, а послугу можна доповнити викликом професійних вантажників.