Щоб правильно скласти проект свого будинку, необхідно задати собі наступні питання: скільки кімнат мені потрібно в будинку? Чи буду я мати потребу в додаткових приміщеннях в майбутньому? Чи люблю я проводити зустрічі з друзями вдома? Чи хочу я функціональну кухню, або це повинно було особливе місце? Чи потрібен мені другий поверх? Дайте відповідь на всі ці питання, щоб скласти план своїх потреб. А якщо вас цікавлять вже готові проекти будинків Львів, або ви хочете щоб цим займалися професіонали, то правильним рішенням буде звернення в будівельну компанію RS-bud, яка на найвищому рівні підійде до вирішення вашого завдання, по зведенню комфортного житла для вас і вашої родини.

Другий крок: зонування кімнат будинку

Зонування будинку дозволяє нам правильно розподілити житловий простір. Для цього ми можемо розділити площу свого будинку на три зони:

  • Соціальна зона, яка включає в себе вітальню, їдальню (або інші загальні приміщення будинку);
  • Приватна зона, до якої відносяться в основному спальні;
  • Зона отримання послуг: включає кухню, пральню і т. д.

Якщо ви хочете знати, як правильно спроектувати будинок, ви повинні взяти до уваги зонування, саме тут допускається багато помилок в архітектурному проектуванні.

При проектуванні будинку, якщо ви правильно відокремите соціальну зону від приватної, ви досягнете функціонального будинку в якому не тільки буде приємно знаходиться, але і комфортно проживати.

Як відомо, у кожної людини є різні потреби, тому при виборі будинку у літньої людини переваги будуть зовсім інші, в порівнянні з недавнім випускником університету, чия головна мета — стати незалежним і просуватися по кар’єрних сходах. Рекомендується, щоб ви визначили свої потреби, щоб мати чітке уявлення про те, який будинок ви дійсно хочете побудувати.

Який розмір він повинен мати? Будинок, як ви розумієте, може відрізнятися за формою і розміром. Його розмір дуже важливий, так як вартість будинку безпосередньо залежатиме від цього. Якщо ви людина, яка планує створити сім’ю через пару років, ми рекомендуємо вам будувати будинок, де ви зможете легко надати своїм дітям необхідні умови. Навпаки, якщо ви людина, яка навіть не думає про те, щоб жити з кимось ще протягом наступних кількох років, і вважаєте за краще вкладати свої гроші в подорожі, ми рекомендуємо віддавати перевагу комфортному але невеликого будинку. Але в будь-якому випадку, довірити проектування свого будинку краще професіоналам, які зможуть врахувати всі необхідні параметри в вашому майбутньому житло.