Євробачення безсомненіе важливо музична подія. Саме з того євробачення фінал є найбільш очікуваною подією в завершенні цього пісенного конкурсу.
Естественно жители Украины всем сердцем болеют за победу конкурсанта от Украины, молодого, дерзкого и перспективного певца
Номер Костi Бочарова, відомим під псевдонімом MELOVIN, представника України на Євробаченні-2018, з яким він пройшов до фіналу музичного конкурсу, вибився в тренди українського YouTube.

Менш ніж за добу виступ MELOVIN переглянули вже понад мільйон користувачів, що дозволило співакові зайняти перший рядок у трендах.

Нагадаємо, що фінал пісенного конкурсу Євробачення-2018 відбудеться вже в цю суботу, 12 травня. Відкривати його своїм виступом буде представник України — MELOVIN.

Як повідомляв NEWSONE, організатори Євробачення-2018 вручили премію Eurostory Best Lyrics Award, яка присуджується за кращий текст пісні. Кращу рядок конкурсних пісень обирало професійне журі письменників.

Раніше європейський мовний союз відкликав у китайській телекомпанії Mango TV права на трансляцію пісенного конкурсу «Євробачення-2018» через рішення телекомпанії цензурувати деякі номери першого півфіналу