Двері як засіб захисту від небажаного проникнення використовувалося людством з давніх часів. Ще первісні люди закривали вхід в свою печеру міцно сплетеними між собою гілками. Можна сказати, це і були перші двері. Пізніше стали виготовляти дерев’яні двері, а ще пізніше — металеві.

На сьогоднішній день металеві двері — це найбільш популярний спосіб захистити житло. Двері з металу здатні витримати великі навантаження, їх досить важко просто механічно зламати. Багато компаній, що виробляють металеві двері можуть зробити їх навіть куленепробивним. Наприклад, двері від магазину Маркет Двері, забезпечуються двома і більше замками, кожен з яких надійно захищає від злому. Також для металевих дверей передбачене вічко з кутом огляду 180 градусів. З огляду на все вищевикладене, можна не сумніватися в тому, що саме металеві двері — найбільш надійний спосіб захистити ваше житло.

Ви вирішили придбати квартирну металеві двері, проте не впевнені у виробнику, а також досвіді і компетентності установника? До вашої уваги декілька практичних порад, які допоможуть уникнути помилок при придбанні металевих дверей.

  •  Якщо Ви плануєте перестилати чи піднімати підлоги, або здійснювати будь-які інші роботи пов’язані з аідлогою, то необхідно про це заздалегідь попередити виробника.
  • Металеві квартирні двері, виготовляє велика кількість компаній, тому слід ознайомитися з продукцією компанії у якій Ви плануєте зробити замовлення. Найкраще замовляти їх безпосеродньо у виробника, але при цьому важливу роль відіграє досвід і компетентність фірми, якиа буде знімати виміри і займатися установкою дверей.
  • Необхідно поставитися серйозно до вибору замків, адже саме вони несуть відповідальність на стійкість до злому встан. Необхідно ретельно продумати, замки, якого виробника Ви хотіли б встановити, що і слід обговорити з консультантом.
  • Щоб убезпечити себе від підробки, при отриманні попросіть показати документ, який буде свідчити про те, що Вам доставили саме такі металеві двері, яку Ви замовляли.