Інтелектуальна власність та захист авторських прав в наш ча досить актуальне питання. Кожен винахідник чи раціоналізатор, автор твору чи нової методики прагне залишити за собою право розпоряджатися здобутком свого розуму та праці. Але, на жаль, не кожен знає, що саме можна віднести до категорії інтелектуальної власності, та як потрібно належним чином отримати патент на свій винахід, торгову марку, чи їнші роботи.
Тут потрібні грунтовні знання чинного законодавства, як на державному, так і на міжнародному рівні. Щоб не здійснити фатальних помилок, краще звернутися по допомогу в таких питаннях до професіоналів, наприклад, в патентне бюро Дмитра Романенка.

Дана агенція має достатній досвід в справах отримання патентів чи реєстрації торгової марки, як в Україні, так і за її межами. Патентний повірений чітко визначить до якої категорії належить ваш винахід, перевірить чи існують аналоги та поспряє в реєстрації і отриманні патенту. Слід памятати, що власник патенту має повне право розпоряджатись ним на свій розсуд — передавати або дарувати іншим особам, залишати у спадок і т.д. Всі ці нюанси слід зразу обговорити з вашим патентним повіреним.

Більш докладну інформацію про роботу і послуги, які надає патентне бюро в иможете отримати на сайті http://www.romanenko.biz/ua/kak-poluchit-patent-na-izobretenie.html.